Sarımsak Kürü ile Zayıflama

Kilolarınızdan kolayca kurtulmak istiyorsanız size önerimiz sarımsak kürünü uygulamanız. Oldukça ekonomik ve tamamen organik bir kür olan sarımsak kürü ile kilo vermeniz garanti olacak! İşte sarımsak kürü:

Sarımsak Kürü Malzeme Listesi

tamamen doğal ve organik olarak hazırlanmış 500 ml elma sirkesi, 4 baş yerli ve doğal, organik sarımsak (Kastamonu Taşköprü sarımsaklarından bulabilirseniz en etkililerden birisidir)

Sarımsak Kürü Tarifi

Sarımsakları soyup havanda suyu çıkıncaya kadar iyice dövün. Metal havan kullanmamanız önemlidir. Cam bir kavanoza sarımsakları boşaltın. Üzerine de elma sirkesini ekleyip kapağı sıkıca kapatın. İyice çalkalayın. Daha sonra kavanozu ışık geçirmeyecek şekilde sarın veya koyu renkli bir çantaya – torbaya koyun. Karanlık bir odada hiç ışık görmeden 10 gün bekletin.

10 gün sonra kür hazır demektir. Ayda en az 8-10 kilo verebileceğiniz bu kürü her öğünden önce 1 tatlı kaşığı içeceksiniz. Eğer 80 kilonun altındaysanız ya da kilo fazlalığınız çok değilse günde 1 veya 2 kaşık alabilirsiniz. Koku yapmaması için hemen peşine bir bardak su içmelisiniz.

Sarımsak Kürü ile Zayıflama

YORUM YAZ