Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

2 Haftada 10 Kilo Zayıflamak için Limon Diyeti

Zayıflamak için çok yoğun çaba sarfedildiğini söyleyebiliriz. Özellikle de kadınlar için zayıflamak büyük önem taşıyor. Bu yüzden de zayıflamanıza en çok yardımcı olacak bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde yer alan limon diyeti ile 2 haftada 10 kilo zayıflama imkanına sahip olacaksınız. Limon diyeti yapan kişilerde, limon diyetiyle haftada 3 kilo verme gözlemlenmiştir. Bu diyetin devamı söz konusu olduğunda bu rakam; limon diyeti ile 2 haftada 10 kilo olarak bir ivme kazanmaktadır.

Diyet listesi diyoruz ancak, sadece limon tüketiminden oluşmuyor. Limon ile birlikte bir çok gıdayı da öğünlerinize eklemiş olacaksınız. Bununla birlikte çok yağlı, hamurlu ve şekerli gıdalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Diyet listesi ile birlikte beslenme düzeninize de dikkat ederseniz, çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.limon-diyeti

Limon Diyeti Nedir?

Limon Diyeti Nedir?

Limon gibi narenciye türleri kilo vermeniz için büyük fayda sağlamaktadır. Bunun nedeni de; vücuttaki toksinleri uzaklaştırır ve fazla yağların erimesine yardımcı olurlar. Bu diyeti, 2 hafta boyunca düzenli olarak uygularsanız ve yediklerinize de dikkat ederseniz 10 kiloya kadar zayıflamanız mümkün.

2 Haftada 10 Kilo Zayıflatan Limon Diyeti Tarifi?

Limon diyeti nedir sorusunun cevabını anlattığımıza göre sıra, limon diyeti nasıl yapılır sorusuna geldi. Limon diyeti ile haftada 3 – 2 haftada 10 kilo verme imkanınız olduğunu tekrar hatırlattıktan sonra dilerseniz, gün gün limon diyeti tarifine geçelim.

Gün gün limon diyeti tarifi;

1.gün

1 limon + 1 bardak içme suyu

2. gün

2 limon + 2 bardak içme suyu

3. gün

3 limon + 3 bardak içme suyu

4. gün

4 limon + 4 bardak içme suyu

5. gün

5 limon + 5 bardak içme suyu

6. gün

6 limon + 6 bardak içme suyu

7. gün

3 limon suyu + 10 bardak sade su (1 yemek kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)

8. gün

6 limon + 6 bardak içme suyu

9. gün

5 limon + 5 bardak içme suyu

10. gün

4 limon + 4 bardak içme suyu

11. gün

3 limon + 3 bardak içme suyu

12. gün

2 limon + 2 bardak içme suyu

13. gün

1 limon + 1 bardak içme suyu

14. gün

3 limon suyu + 10 bardak içme suyu(1 yemek kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)

2-haftada-10-kilo
2 Haftada 10 Kilo Verdirten Limon Diyeti Tarifi

Talimatlar:

Limonu iyice sıkın ve su ile karıştırın. Her sabah kalktığınızda aç karnına içebileceğiniz kadar tüketin. Ardından da gün içinde aralıklarla tüketmeye devam edin. Bu şekilde vücudunuzu toksinlerden arındırmış olacaksınız ve istenmeyen fazla yağlardan kurtulma imkanına sahip olacaksınız.

Not: Eğer mide-bağırsak sorunlarınız varsa bu diyeti uygulamamanız gerekiyor. Bu tip rahatsızlığı olanların doktorlarına danışarak diyet yapmaları önemle dikkat edilmelidir.

Hızlı göbek eritme diyetini ele aldığımız yazımızın da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz!