2 Haftada 10 Kilo Zayıflamak için Limon Diyeti

2 Haftada 10 Kilo Zayıflamak için Limon Diyeti

Zayıflamak için çok yoğun çaba sarfedildiğini söyleyebiliriz. Özellikle de kadınlar için zayıflamak büyük önem taşıyor. Bu yüzden de zayıflamanıza en çok yardımcı olacak bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde yer alan limon diyeti ile 2 haftada 10 kilo zayıflama imkanına sahip olacaksınız.

Diyet listesi diyoruz ancak, sadece limon tüketiminden oluşmuyor. Limon ile birlikte bir çok gıdayı da öğünlerinize eklemiş olacaksınız. Bununla birlikte çok yağlı, hamurlu ve şekerli gıdalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Diyet listesi ile birlikte beslenme düzeninize de dikkat ederseniz, çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Limon gibi narenciye türleri kilo vermeniz için büyük fayda sağlamaktadır. Bunun nedeni de; vücuttaki toksinleri uzaklaştırır ve fazla yağların erimesine yardımcı olurlar. Bu diyeti, 2 hafta boyunca düzenli olarak uygularsanız ve yediklerinize de dikkat ederseniz 10 kiloya kadar zayıflamanız mümkün.

limon Diyeti

1.gün

1 limon + 1 bardak içme suyu

2. gün

2 limon + 2 bardak içme suyu

3. gün

3 limon + 3 bardak içme suyu

4. gün

4 limon + 4 bardak içme suyu

5. gün

5 limon + 5 bardak içme suyu

6. gün

6 limon + 6 bardak içme suyu

7. gün

3 limon suyu + 10 bardak sade su (1 yemek kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)

8. gün

6 limon + 6 bardak içme suyu

9. gün

5 limon + 5 bardak içme suyu

10. gün

4 limon + 4 bardak içme suyu

11. gün

3 limon + 3 bardak içme suyu

12. gün

2 limon + 2 bardak içme suyu

13. gün

1 limon + 1 bardak içme suyu

14. gün

3 limon suyu + 10 bardak içme suyu(1 yemek kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)

Talimatlar:

Limonu iyice sıkın ve su ile karıştırın. Her sabah kalktığınızda aç karnına içebileceğiniz kadar tüketin. Ardından da gün içinde aralıklarla tüketmeye devam edin. Bu şekilde vücudunuzu toksinlerden arındırmış olacaksınız ve istenmeyen fazla yağlardan kurtulma imkanına sahip olacaksınız.

Not: Eğer mide-bağırsak sorunlarınız varsa bu diyeti uygulamamanız gerekiyor. Bu tip rahatsızlığı olanların doktorlarına danışarak diyet yapmaları önemle dikkat edilmelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.