Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Antalya’da Zayıflama Kampları

Türkiye genelinde hizmete sunulan zayıflama kamplarında bireyler evlerinden bir haftalık süreyle uzaklaşarak farklı farklı bitkisel detokslar uygulayarak kendilerine yeni bir yaşam tarzı sunmayı hedefliyor. Bu hedeflerin içlerisin de çoğunlukla gereğinden fazla kilolu olan insanlar yer almakta.  Bu tarz insanlar çoğu zaman kilo vermeyi tek başlarına başaramadıkları için yetenekli kişilerin gözetimi altında yapma kararı alırlar, Alınan kararlar doğrultusunda ise birey artık bambaşka bir hale gelecektir.

Zayıflama kampı sürecinde sabah, öğle ve akşam olmak üzere standart beslenme stratejilerini geride bırakarak daha da iyi bir vücuda sahip olabileceksiniz. Yetenekli doktorlar tarafından hazırlanan bitkisel kürler ile birlikte uzun zamandır kortizol hormonunu besleyen sinir stresten uzak kalabileceksiniz. Yapılan aktiviteler doğrultusunda artık bir hafta da 5 kilo verebilirsiniz.

Eğer sizlerde Antalya sınırları içerisinde bu tarz bir deneyime katıldıysanız, Görüşlerinizi yorum olarak konu altındaki formdan bize ulaştırabilirsiniz.