Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Bölgesel İncelme Kremleri Nasıl Etki Eder?

Selülit kremleri ve zayıflatıcı jel olarak akıllarda kalan bölgesel zayıflama kremleri, Dünya genelinde birçok bayan tarafından oldukça artış gösteren bir talep ile kullanılmaya başlandı. Bu yazımızda ise bir piyasada yer alan bölgesel zayıflama ürünlerinin içerdiği kimyasallardan bahsedeceğiz.

Bölgesel İncelme Kremleri Nasıl Etki Eder?
Bölgesel İncelme Kremleri Nasıl Etki Eder?

Nuxe Body Huile Minceur, İçerisinde on farklı yağ ile su dokusu birikiminden ortaya çıkan çukurlu cilt görünümünün düzelmesine yardımcı olarak toplamda dört haftalık bir kullanım süresini sizlere tanıyor. Düzenli bir şekilde kullandıktan sonra selülitlerinizin ortadan kalktığını gözlerinizle göreceksiniz.

Watsons Chilli Firming Body Lotion, Ürününe bakacak olursak içerisindeki kırmızıbiber karışımı ile termal bir ısıtıcı etkisini göstererek kan dolaşımını hızlandırırken sıkılaşmaya da yardımcı oluyor.

Cosmed Anti Selülit Serum Gece, İçerisinde %100 oranında bitkisel etkenleri barındırıyor. Cildin yüzeyine yakın yer alan hücrelerin vücut üzerinden atılmasıyla ileri seviyedeki portakal kabuğu görünümü giderdiğini açıklıyor. Kremin üzerinde barındırdığı emicilik oldukça fazla durumda böylece vücudunuz hiçbir şekilde yağlı kalmıyor.

Zayıflama Jeli Zararlı mı?

- Advertisement -

Selülit özellikle vücudun karın, kalça, baldır kısımlarında boy gösterir. Özel jellere yer verildikçe, Derinin üzerinde yağdan oluşmuş tabaka incelecek ve ortadan kalkacaktır. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise sürekli olarak duş alınmasıdır. Yukarıdaki ürünleri ya da başka ürünleri kullanma süreniz maksimum dört ve on hafta arasında olsun.