Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Diyetisyen Gözde ŞAHİN


Dyt. Gözde ŞAHİN

Branşı: Beslenme Ve Diyetetik
Adres: Medistate Kavacık Hastanesi Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No: 24
İstanbul / Beykoz
E-Posta – Telefon:

Diyetisyen Gözde Şahin Hakkında Bilgiler

Diyetisyen Gözde Şahin, 06.11.1984 tarihinde Amasya’da doğdu. 2003 senesinde Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde üniversite eğitimine başladı.
Öğrenim süresince Beslenme Uzmanı Bengül AKGÜN’ün özel zayıflama kliniğinde yaz ve kış dönem olmak üzere gönüllü staj yaptı. Abbott nutrisyon departmanında staj yaparak rakip ürünler ve Abbott ürünleri karşılaştırmalı ürün eğitimi aldı. Ankara Özel Mesa Hastanesinde ve Yıldız yemek şirketinde gönüllü staj yaptı. Okulun elektif stajını ise Özel Acıbadem Hastanesinde yaptı. 4.sınıfta okulun planladığı doğrultuda Hacettepe Yetişkin Hastanesi ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Dışkapı SSK Hastanesi ve Yüksek İhtisas Hastanesinde klinik poliklinik ve kurum mutfağı stajları yaptı. Bilkent Üniversitesi kurum mutfağında staj yaptı. 5 Haziran 2008 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. İş hayatına Özel Sante Onkoloji Merkezinin ilk diyetisyeni olarak başladı. Merkeze beslenme eğitimi sistemi kurdu. Enteral beslenmeye yönelik firmalarla görüşmeler yaparak, merkeze gelen hastaların enteral beslenmeleri konusunda eğitim ve ürün desteği verdi. Onkoloji hastalarına hastalıklarına özgü beslenme eğitimleri vererek kilo takiplerini yaptı. Daha sonra Nutraslim Güzellik Merkezi Selamiçeşme şubesinde çalışmaya başladı. Burada zayıflama, kilo koruma ve sağlıklı kilo kazanımına yönelik çalışmalar yaptı. Acıbadem Fulya Hastanesi’nde hastanenin klinik, poliklinik ve mutfak bölümlerinde tam zamanlı olarak çalıştı. Son olarak Medistate Kavacık Hastanesi’nin tek diyetisyeni olarak görev yapmakta.

Diyetisyen Gözde ŞAHİN ile ilgili yorumlarınızı, sorularınızı ve düşüncelerinizi içeriğe cevap yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.