Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Elma Krom Hapı ile Kolay Zayıflama

Elma Krom ile Kolay Zayıflama, Elma Krom Hollanda’da üretilen, ve Tarım ve köyişleri bakanlığı izni ile gelen, içeriğinde krom elementleri ve B vitamini ihtiva eden, doğal olarak üretilen bitkisel yağ yakımı sağlayan, kilo vermeye yardımcı bir gıda takviyesidir.

Elma Krom Hapı içeriği:
Elma krom hapı içeriğinde %7 oranında, elma sirkesi içermektedir.  Elma sirkesi vücut açısından faydalı bir ilaç olarak yıllardır kullanılmaktadır.
Ayrıca %12 oranında pikolinat içerir. Ayrıca krom içeriğinden iştah kabarmasını bastırarak , iştahınızı azaltacak, böylece kilonuzu kontrol altında tutabileceksiniz.

- Advertisement -

Elma Krom Hapı Faydaları:
Elma krom hapı,
  1. Kilo kontrolünü sağlayarak, hızlı kilo vermenize imkan tanır. Ayrıca yağ yakımını hızlandırarak, yağsız kas kütlesini artırır.
  2. B vitaminleri ile daha güçlü ve zinde kalmanızı sağlar.
  3. Kan şekerini düzenler
  4. Kötü huylu kolestrolü azaltır
  5. Kabızlığı önler ve şişkinliği giderir.
  6. Vücuttaki zehirli atıkların atılmasına yardımcı olur
  7. Kanın daha sağlıklı olmasına katkıda bulunur.
  8. Kadınlarda adet ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.
Elma Krom Hapı Nasıl Kullanılır:
Elma krom hapı, elma kapsülü formunda kolay tüketilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Günlük olarak 1 adet alınması önerilmektedir. Kutu içeriği 48 adet kapsülden oluşmaktadır.
Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir