En İyi 5 Şok Diyet

Son günlerde popülerliği iyice artan ve hızlı kilo vermek isteyenlerin uyguladığı şok diyet, en az 3 gün, en fazla 7 gün yapılan ve bu süre zarfında hızlı kilo vermenize yardımcı olan diyetlerdir. Normal beslenme alışkanlığınızın dışında az yemek yiyerek, vücudunuzda bulunan yağların enerjiye dönüşmesiyle yağ yakmanızı sağlayan şok diyet, sizlerin yağ yakmasına yardımcı olur. Bu diyetin sonunda hedeflediğiniz kiloya erişmezseniz, 1 ay sonra tekrar yapabilirsiniz.

4 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet Listesi

4-gunluk-sok-diyet

4 gün gibi kısa bir sürede ortalama 4 kilo verebileceğiniz programı uygularken, yürüyüş ve bol su tüketmeniz sizlerin hedeflediği kiloya ulaşmasına yardımcı olacaktır. 4 günde 4 kilo verdiren diyet listesi için tıklayınız.

2 Günlük Şok Diyet

sok-diyet-listesi

2 gün gibi kısa bir süre içerisinde, 2-3 kilo verebileceğiniz şok diyeti sık uygulamamaya dikkat etmelisiniz. Vücudunuz için bir yandan iyi olurken diğer bir taraftan sık uygulanması, bedeninizi zorlayabilir. Bundan dolayı 2 gün süren programı 1-1.5 ayda bir yapmanız yeterli olacaktır. Diyet yaparken yanında spor yapmanız, diyetinizin etkisini arttıracaktır.

2 Günlük Diyet

10 Günde 10 Kilo Zayıflama Diyeti

saglikli-ve-kolay-beslenme-programi

Şok diyet olarak geçmese de etkisi farksız olan beslenme programını da listemize eklemek istedik. 10 gün süren beslenme programı, geçen 10 gün içerisinde sizlerin ortalama olarak 10 kilo vermenize yardımcı olacaktır. (10)

10 Günde 10 Kilo Zayıflatan Program

3 Günde 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti

sok-patates-diyeti

3 gün süren bu programı uygulayan kişiler yapılan araştırmalara göre 5 kiloya kadar verebilmektedirler. 2-3 ayda bir uygulanabilen bu beslenme programını, Ender Saraç da tavsiye etmektedir.

3 Günde 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti

5 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek Tarifi

Zayıflamak için kullanılan besinlerin arasında, içecekleri popülerliği de son zamanlarda artışta. Kilo vermenizi ve kilo kontrolünüzü sağlayacak olan içeceği, listemize eklemeden geçemedik. Zayıflamak için önemli unsurlardan bir tanesi olan sindirim düzeninizin oturmasına yardımcı olacak olan içecek için tıklayınız;

5 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek Tarifi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.