En İyi Protein Tozu Çeşitleri?

Protein tozlar neredeyse tartışmasız olarak en çok kullanımı yapılan vücut geliştirme ek destek ürünleri fakat ortalıkta oldukça fazla seçenek bulunuyor ki bir sürü insan hangi markayı alacağına karşı kararsız kalmaktadır. O yüzden bu yazımızda sizlere piyasada en etkili beş protein tozunu sıraladık.

Optimum Nutrition Gold

optimum-nutrition-gold-standard-2273-gr-whey-protein-tozu-z[1]

Optimim Gold, Dünyanın neredeyse en çok satan protein tozlarından ve muhteşem lezzeti aynı zamanda etkili protein bileşim sayesinde bu başarıyı hak ediyor. Ürün içerisinde yer alan whey peptileri sayesinde hidrolize edilen ve iyon değişimi ile filtrelenen whey protein izloleleri, Mikro-filtre aynı zamanda whey izoleleri ve whey konsantresine sahip.

Scitec Super 7

scitec-nutrition-super-7-152256-en[1]

Neredeyse 1966 yılından bu yana kadar hizmet veren protein formülü üretim sürecinde en önde gelen firmalardan bir tanesi.

BSN Syntha 5 Edge

14444-syn_e_20srv_vanil_1

BSN Syntha piyasada yer alan tartışmasız en kalite protein tozlarından bir tanesidir. Whey protein izolesi, Konsantresi aynı zaman da süt proteini barındırıyor. Hızlı bir şekilde protein emilimi sağlanarak süt proteinin uzun süreli kaslara amino asit desteği sağlanması kasların daha çok gelişim sürecine yardımcı oluyor.

Weider Premium Whey

weider_premium_whey_protein_tozu_2300_gr_8423_400[1]

Weider, Piyasada yer alan protein tozlarına rağmen fiyatının yüksek olmasına rağmen çoğu kişi tarafından kullanıyor. Etkili bir kas kütlesi desteği sağlarken %20’si izole, %25’i BCAA amino asit bulunduruyor.

Umarım aklınızda hangi protein tozunu almanız gerektiği hakkında aklınızda fikir oluşmuştur. Konu hakkında düşüncelerinizi yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.