FX 15 Nedir? Zayıflatır mı? Yorumları Neler?

Zayıflamak istiyorsanız çeşitli takviyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Öncelikle spor ile vücudunuzu dirençlendirip ardından’da gıda takviyesi haplarla diyetinizi güçlendirmelisiniz.

Yeni çıkan FX 15 Zayıflama hapı hakkında bilmek istedikleriniz ( Fx15 internet sitesinden alınan bilgiler)

Zayıflamanıza yardımcı Fx15 içeriğinde bulunan zengin bitkilerle hücreleri güçlendirmeye ve hücreleri oluşabilecek hasarlardan kurtarmaya yarar.

İçeriğindeki antioksidan aynı zamanda daha genç ve dinamik görünmenizi sağlıyarak yaşlanmanızı geciktirebilir.

İçeriğindeki bir diğer bitki özü olan Lotus Yaprağı vücudunuzdaki kötü toksinlerin atılmasını sağlıyarak bir anlamda sindirim sisteminizi düzenler

Bilim Adamlarının uzun dönemli yaptığı araştırmalar sonucunda Lotus Yapraklarının damarları genişlettiği ve yüksek tansiyonu düşürdüğü kanıtlanmıştır.Bunun yanında kan dolaşımını hızlandırması ve kollestrolu düşürmeye yardımcı olmasıylada bilinmektedir.

Fx15 tok tutucu özelliğiyle diyetinizi doğal olarak sağlıyabilmektedir.Bunun yanında fx15 kullanırken hamur gibi kilo almanıza yardımcı gıdalardan uzak durmanızı ısrarla tavsiye ederiz.Fx15 kullanımı sonucunda vücudunuzda ciddi bir incelme ve sıkılaşma görüceksiniz.

Fx15 bir ilaç değil sadece kilo verimize yardımcı olan gıda takviyesidir.Üzüm ekstrelerinden oluşan içeriğiyle midenizide tedavi edici özelliği bulunaktadır.

Fx15‘i ideal kilonuza kavuşuncaya dek kullanınız.Bu minomum 60 gündür.Kişinin metobolizması ve bünyesine bağlı olarakta değişmektedir.

FX 15 İçeriğinde Neler Bulunur?

Fx15 içeriğinde bitkisel özler ve yoğun olarak gıda takviyesi bulundurmaktadır.

FX15 icerisindekiler : Üzum çekirdegi, Lotus yapragi, cinko, yesil cay, C vitamini, mikrokristalin seluloz.

FX15 kullanmaya basladiktan sonra eğer kullanimına uyarsaniz bir ayda 5 ile 10 kilo arasi vermeniz imkansız değildir.

ÇİNKO 4 mg : Bağışıklık sistemini ayakta tutmasıyla bilinir. Eksikliği halinde vücudun bağışıklık sistemi çökerek çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Çinko çeşitli gıdalardan elde edilir.Bunlardan bazıları kabak çekirdeği, bira mayası, buğday tohumu, süt ve birçok gıdalarda bulunmaktadır.

C Vitamini 30 mg : C vitamini enerji verimi ile bilinmektedir.Fx15 kullanmanız sonucunda bazı iştahınız kesilecek ve birçok yiyeceği istemiyceksiniz.Bu kısımda enerji kaybı oluşmuycaktır.Çünkü Fx15′in içerinde C vitamini mevcuttur.

Üzüm Çekirdeği Extresi 10 mg : Yaşlılık tedavisinde genellikle kullanılır.Gençleştirme gibi birçok etkisi vardır.Bunun yanında sindirim sisteminede etkisi vardır.

Yeşil Çay Extresi 80 mg : Camellia sinensis bitkisinin yapraklarından elde edilmektedir.Sağlık için çok yararlıdır.

  • Üzüm çekirdeği ekstresi 10 mg.
  • C Vitamini 30 mg.
  • Lotus yaprağı ekstresi 148 mg.
  • Yeşil çay ekstresi 80 mg.
  • Mikrokristalin selüloz 98 mg.
  • Çinko 4 mg.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.