Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Garmin Vivoactive Gps Özellikli Çoklu Spor Saati

Aktif Yaşam Tarzı İçin Akıllı GPS Saati

• Güneş ışığında okunabilen, yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekrana sahip, ultra ince akıllı GPS saati
• Spor uygulamaları, GPS özellikli koşu uygulaması ile bisiklet, golf, yüzme ve aktivite izleme uygulamaları sayesinde telefonunuzdan uzaktayken bile aktivite istatistiklerinizi görebilirsiniz
• Telefonunuza gelen çağrıları, mesajları, emailleri, sosyal medya bildirimlerini ve takvim hatırlatmalarını size bildirmek içn akıllı telefonunuzla eşleşir
• Ücretsiz isteğe bağlı saat tasarımları ve Connect IQ™ mağazasından alacağınız uygulamalar ile akıllı saatinizi kişiselleştirebilirsiniz
• Pil ömrü saat/aktivite izleyici modunda 3 haftaya kadar5 , GPS kullanımı ile 10 saate kadar çıkmaktadır.

Kendini dayanıklı, giyilebilir teknoloji geliştirmeye adamış olan firmadan; aktif yaşam tarzı için geliştirilen akıllı GPS saati tam size göre. vívoactive — Garmin spor uygulamalarına sahip ultra ince ve hafif, iş-yaşam dengenizi sağlıklı bir şekilde sağlamanıza yardım edecek akıllı saat.

Garmin Vivoactive Gps Özellikli Çoklu Spor Saati-
İşten Antrenmana
Oyunu daha hızlı oynayın, daha akıllı çalışın, vívoactive ile daha iyi yaşayın. Spor uygulamaları sayesinde aktif kalacak, akıllı bildirimler sayesinde iş ile ilgili bildirimlerinizi kaçımayacaksınız. Vivoactive sayesinde hayatınızı dengede tutmanız çok daha kolay. Yüksek çözünürlüklü, renkli dokunmatik ekran direkt güneş ışığı altında bile okunabilmektedir, böylece koşu için ofis dışına çıktığınızda istatistiklerinizi rahatça görüntüleyebilirsiniz. Ultra ince profili — 8 mm — tüm gün boyunca rahatça kullanılabilir, ofis kullanımından golf amaçlı spor saatine dönüşebilir. Vivoactive, aktif günlerinizde size kolayca ayak uyduracaktır. Şarj edilebilir pili, saat/aktivite izleyici modunda 3 haftaya kadar5, GPS kullanımı ile 10 saate kadar kullanım imkanı sağlamaktadır.
İçinde Bulunan Spor Uygulamaları
Vívoactive, istatistiklerinizi izleyen önceden yüklenmiş spor uygulamalarına sahiptir — telefonunuzdan uzak olduğunuz zamanlarda bile. GPS’li koşu, golf, bisiklet, yüzme veya aktivite izleme özelliklerinden herhangi birini aktifleştirmek için ekranına dokunmanız yeterli olacaktır.

Koşu Özellikleri
5K koşu için antrenman yapıyorsanız veya yalnızca aktif yaşam tarzınızı devam ettirmek için koşuyorsanız, koşu uygulaması kat edilen mesafe ve adım sayısı gibi temel koşu bilgilerinizi elde etmek için GPS teknolojisini kullanmaktadır. İçine yerleştirilmiş ivmeölçer ve bilekten hız ve tempo ölçen aksesuarlar sayeside saatinizden ayrı bir foot pod kullanmanıza gerek kalmaz. Nabız¹, adım sayısı ve koşu/yürüyüş aralıkları için titreşimli bildirimleri ayarlayabilirsiniz. Diğer antrenman özelliklerinin arasında Auto Lap® ve Auto Pause® bulunmaktadır. Garmin Connect™ Mobile ile otomatik senkronizasyon özelliği sayesinde, koşu sonrası aktivite özetinizi, yaktığınız kalori miktarını, kırdığınız kişisel rekorlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bisiklet Özellikleri

GPS özellikli bisiklet uygulaması; antrenman süresini, kat edilen mesafeyi, hızı ve yakılan kalori miktarını ölçer. Antrenmanlarınızda ve günlük gezilerinizde gelişiminizi ölçmek için, hız, tempo ve nabızölçer sensörleri² ile uyumlu çalışır.

Tee Off
Saatinizi akıllı telefonunuzla³ eşleştirip golf course veritabanımızdan golf sahası haritalarını indirerek —dünya çapında 38,000 golf sahası— favori sahalarınızda oynayabilir ve yeni sahalar keşfedebilirsiniz. Golf uygulaması en güncel haritaları bulundurur. GPS, layup ve dogleg mesafelerini ölçer. Bireysel scorecard’ınızdan ortalamanın altında mı, üzerinde mi oynadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca vuruş mesafesini tek bir düğmeye basarak öğrenebilirsiniz. Round zamanlayıcı, sahada geçirdiğinizi süreyi ölçerken, ivmeölçer adımlarınızı izler.

Yüzme Özellikleri
Auto Length ivmeölçer teknolojisi, toplam mesafe, yakılan kalori miktarı, antrenman ortalaması ve kulaç sayısı gibi birçok göstergeyi ölçer. Bırakın yüzme uygulaması yüzme antrenmanlarınızın etkinliğini swolf ile hesaplasın. Yüzme sürenizi ve yüzdüğünüz mesafeyi bir bakışta görün. Interval Count ile antrenmanınıza sorunsuz bir şekilde ara verebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
İnce profile suyu kolayca aşar ve 5 ATM su geçirmezliği sayesinde rahatça yüzebilir, terleyebilir ve duş alabilirsiniz.

Adım Atın
vívoactive antrenman yapmadığınız esnada bile gelişiminizi gözlemler. Aktivite uygulaması mevcut aktivite seviyenizi öğrenmek için adımlarınızı izler ve size uygun, ulaşılabilir günlük adım sayısı hedefleri belirler. Hedeflerinize ulaştığınızda cihaz bir sonraki gün için hedefinizi tekrar ayarlayacaktır. Bir saatlik hareketsizlik sonrasında cihazın ekranında kırmızı bir şerit belirerek hareket etmeniz için size uyarır. Uyumadan önce cihazı uyku moduna getirerek, dinlenme kalitenizi izlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca vivoactive, gün içerisinde yaktığınız kalorileri de hesaplamaktadır.
Bağlantıda Kalın
Vívoactive, Bluetooth özellikli akıllı cihazınıza gelen bildirimleri size hatırlarmak için hafifçe titreyecektir. Cevapsız çağrı bildirimlerini ve çağrı bırakan kişinin kimliğini saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Metin mesajı bildirimleri de gönderici kimliği ve mesaj bilgilerini içermektedir. Email bildirimleri ise gönderici kimliği ve konu bilgileri beraberinde gelmektedir. vívoactive ayrıca, Facebook®, Twitter® ve diğer sosyal medya platformaları ile diğer akıllı telefon uygulamalarından gelen sıcaklık ve hava durumu bildirimlerini de saat ekranına aktarır. Daha fazlasını okumak için saatinizin ekranını aşağıya doğru kaydırmanız ve bildirimleri ekrandan temizlemek için tek bir düğmeye basmanız yeterldir.

Gelişmiş Akıllı Saat Özellikleri
vívoactive müzik çalarınızın ses seviyesini saatinizden kontrol etmenizi, cep telefonunuzun konumunu belirlemenizi ve Live Track ile arkadaşlarınızın ve ailenizin aktivitelerinizi canlı takip etmelerini sağlar. Ayrıca, VIRB® Elite aksiyon kameranızı da cihazınızı kullanarak kontrol edebilirsiniz.
Kişisel Uygulamalar ve Saat Görünümleri
Vívoactive cihazınızı Connect IQ mağazamızdan yapacağınız ücretsiz yüklemeler ile kişiselleştirin. Saatinizin görünümünü, gerekli very alanlarını ve uygulamalarınızı isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Kendinizi Değiştirin
Garmin Connect Mobile uygulaması ile otomatik senkronize olan cihazınız sayesinde gelişiminizi aralıksız gözlemleyin. Ekstra motivasyon için sanal hediyeler kazanabilir, online yarışlara katılabilir ve arkadaşlarınız ile bağlantı kurabilir ve yarışabilirsiniz. Geçmişinizi ve istatistiklerinizi akıllı saatinizden direkt olarak görüntüleyebilirsiniz.
Gerçek Renklerinizi Gösterin
vívoactive stil anlayışınıza uyum sağlamak için basic siyah veya parlak beyaz kayış ile birlikte gelmektedir. Ek kayışlarla gerçek renklerinizi gösterin veya saatinizi siyah/beyaz deri kayış ile birlikte kullanın.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Su geçirmezlik 5 ATM
Renkli Ekran Var
GPS Var
Titreşimli Uyarılar Var
Müzik Kontrolü Var
“Telefonumu Bul” Özelliği Var
VIRB® kontrolü Var
Nabız Ölçer Var(opsiyonel)
Yakılan Kalori Hesabı Var
Yüzme Tur Ölçme Var
Golf Atış Mesafesi Ölçümü Var
Golf Front/Middle/Back Mesafesi Ölçümü Var
Golf Layup ve Dogleg Mesafesi Ölçümü Var
Otomatik Günlük Hedef Belirleme Var
Hareketsizlik Uyarısı Var
Uyku Gözlemleme Var
PAKET İÇERİĞİ
Vivoactiv e
Şarj/Veri Aktarım Ünitesi
Kullanım Kılavuzu