Hakkımızda

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Diyet24.com olarak; siz değerli ziyaretçilerimizi, diyetisyenlerle buluşturmayı, buluştururken sizleri diyet, sağlıklı beslenme vb konularda bilgilendirmeyi amaçlamış durumdayız.

Paylaşımlarımız herhangi bir tedavi / kilo alma / kilo verme / vs gibi bir amaç taşımamakta olup, bu anlamda sağlık problemleri olan okurlarımızın kesinlikle doktor ya da diyetisyene başvurmaları, bilimsel anlamda eğitim almış uzman kişilerin telkin ve tedavilerini uygulamaları gerektiğini bir kez daha sizlere hatırlatıyoruz.

Diyet24.com olarak sitemizdeki bilgilerin doğruluğunun teyidi siz değerli okurlarımıza ait olup, bu noktada herhangi bir sorumluluğumuzun bulunmadığını da sizlere bir kez daha hatırlatıyoruz.

Sayglarımızla Diyet24 ailesi[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_text]Bizlerle iletişime geçmek için buraya tıklayınız ya da aşağıdaki formu doldurunuz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayacaktır.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  Ek Dosya (Fotoğraf, resim vb.)

  [/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]