Hızlı Göbek Eritme Diyeti!

Yaz aylarının yaklaşması sonucunda ortaya çıkan zayıflama ihtiyacını giderecek güzel bir yöntem ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere sunacağımız yöntemler sayesinde vücudunuzun bel bölgesini çevreleyen gereksiz yağ tabakasından kurtulmanız oldukça kolay olacak. Lafı daha fazla uzatmadan konuya geçiş yapıyorum.

Yumurta Beyazı Tüketin: İçerisinde barındırmış olduğu yüksek amino asit profili sayesinde büyük bir zenginliğe sahiptir. Kalorisi düşük olurken bir diğer yandan da karbonhidrat oranı düşük olması nedeniyle kan şekerinizi kontrol atlında tutmaya yardımcı olabilecek. Göbek üzerinde oluşan yağlanmaların ana önemli nedenlerinden bir tanesi kan şekerinin dalgalanmasıdır.

Zeytinyağı: Sağlıklı yağlar yumurta beyazında olduğu gibi kan şekerinizi kontrol altına alarak size güzel enerji kaynağı olurken bir diğer yandan da metabolizmanızı hızlandıracak.

Limonlu Su: Sadece limonlu su içmek yerine limonlu su karışımı hazırlayarak yemeklerinizden önce kan şekerinizi güzel bir şekilde dengeleyebilirsiniz. Yaşanacak olan acıkmayı ortadan kaldırırken bir diğer yandan da kan şekeriniz üzerinde olumlu etkiler oluşacaktır. Yemeklerinizden yarım saat öncesi ve sonrasında yarım saat olmak üzere ılık suya limon damlatarak içebilirsiniz.

Lor Peyniri: Peynirlerin arasında neredeyse en doyurucu yapıya sahip olan peynirlerden bir tanesidir. Tüketmesi oldukça zordur zeytinyağı ile tüketildiğinde kan şekerinizi destekleme açısından büyük bir yarar sağlar. Bu ana özelliğinin dışında protein oranı da yüksek

Yukarıda saymış olduğumuz yöntemlere dikkat ederek güzel bir fit vücuda sahip olabilirsiniz. Unutmayın değişim her zaman mutfakta başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.