Hypoxi, Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel bir yağ yakma yöntemlerinden bir tanesi olan Hypoxi, Basınç terapisi ile birlikte kan dolaşımını hızlandırır. Basınç terapisinin egzersiz ile birleştirerek, Böylece çok daha kıza zaman dilimi içerisinde, Daha az efor sarf ederek hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını hızlandırır. Hypoxi, Vücudu şekillendiren son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metotlarından bir tanesidir.

Vücutta ortaya çıkan tüm enerji maddeleri buna yağlarda dahil kan ile birlikte taşınma sürecine geçer. Vücut, He zaman en çabuk kullanılacak yağı ilk olarak yakar ve bu da vücutta kan dolaşımının oldukça aktif olan bölgelerinde gerçekleştirir. Fakat problemli bölgelerin içermiş olduğu yağlar dolayısıyla yeterince iyi bir dolaşıma sahip değildir. Bu nedenle de ne kadar spor yaparsanız yapın yağ dokusunu azaltmakta çok zorluk çekilecektir.

Bu sorunları ortadan kaldırmak adına devreye basınç terapisi giriyor. Hypoxi’nin baz almış oldu temel mantık bölgesel noktaya yapılan basınç ile birlikte yağların yakılmasının sağlanması bu bğalamda kişi gereksiz kilolarından kurtulmuş olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.