İzmir’de Zayıflama Kampları

Toplumda çoğunlukla aşırı kiloya sahip ya da kendisini psikolojik olarak kilolu gören insanlar mevcut. Bu tarz insanlar sosyallikten oldukça uzak olduğu gibi aynı zamanda kötü beslenme alışkanlıklarına da oldukça bağımlı durumda. Bu tarz insanları tekrardan topluma geri kazandırmak adına yapılan çalışmalardan bir tanesi zayıflama kamplarıdır.

Aktif olarak faaliyet gösteren zayıflama kampların bireyler yetenekli hocalar ile antrenmanlarına devam ederek etkili bir vücuda kavuşmayı hedefliyor. Yapılan çalışmaların arasında, çeşitli kürler, kardiyolar, grup çalışmaları ve fitness gibi aktiviteler bulunmakta. Yaklaşık olarak bir, bir buçuk ay süren bu kamp çalışmalarının sonucunda birey kendisini çok daha iyi hissederek kamptan ayrılırken bir yandan da sağlıklı ve fit görünüme de sahip olacaktır.

Eğer sizlerde grup arkadaşlarınızla birlikte İzmir sınırları içerisinde faaliyet gösteren bu tarz kamplarda etkinliklere katıldıysanız bizlere görüşlerinizi ve deneyimlerinizi yorum olarak gönderebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.