Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Koyu Renk Göz Altı Torbaları için Domates ve Limon Kürü

Koyu renk göz altı halkaları çok sık gözlenebilir ve genellikle yorgunluk sonucu oluşur. Ancak, gerçek koyu halkalar bir veya daha fazla sağlık bozuklukları ile de bağlantılır. Hemoglobin oksidasyon: Aslında, koyu halkalar, çürüklere neden olan aynı mekanizma sonucu ortaya çıkar.

Eğer göz altında koyu halkalar veya torbalardan kurtulmak istiyorsanız, bol su içmek ve iyi bir yatakta, iyi bir uyku uyumaya çalışın. Buna ek olarak son derece etkili bu basit doğal kürü  deneyebilirsiniz.

Malzemeler:
limon -1/2
domates -1/2

Domates ve limon suyunu sıkın ve iyice karıştırın. Sonra bu karışı gözlerinin altına uygulayın ancak bölgeyi ovmadan önce iyice temizlemiş olun. Sürdüğünüz kürü 15 dakika bekletin ve durulayın. Son olarak, bir nemlendirici uygulayın.

Ayrıca, akılda tutmanız gereken bazı temel kurallar: koyu halkaları ve belirgin kabarık gözlere karşı en ideal tedavi günlük en az 8 bardak su ve en az 8 saat uyku. Ayrıca, badem yağı açısından zengin kremler kullanabilirsiniz.

 

ETİKETLER: göz altı torbaları, göz altı kremi, göz altı morlukları, göz altı kırışıklıkları, göz altı morlukları nasıl gecer, göz altı çökmesi, göz altı şişlikleri, göz çevresi bakımı koyu renk halkalar, göz altı halkaları için en iyi krem, göz çevresi kahverengi halkalar, ,göz altı halkaları nasıl geçer, göz altı halkaları için bitkisel çözüm, göz çevresi kahverengi lekeler, göz çevresinde kahverengilik, göz çevresi koyuluğu tedavisi,