Diyet24
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Platformu

Pharmaton Kilo Aldırır mı?

Pharmaton gibi multivitaminler bireye tek başına kilo aldırmaya yardımcı olmaz. Hatta multivitaminler kilo vermenize yardımcı olacaktır. Özellikle kilo verme sürecine girdiğiniz de bir multivitamin almak vücudunuz için yapacağınız en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır. A, C ve E vitaminlerini vücudunuzu canlandıracak ve kilo vermenizde büyük rol oynayacaktır. B vitaminlerine baktığımız da ise sinir sistemini iyileştirerek çok daha iyi bir hücre iletişimi sağlayacaktır böylece enerji düzeyinizde yükselecektir.

Pharmaton İştah Açar mı?Pharmaton Faydaları

Günümüzde oldukça yaygınlaşmış olan vitamin tüketiminde en çok kullanılan markalardan bir tanesi pharmaton, vücudumuz için önemli olan vitamin ve mineralleri içeriğinde barındırmaktadır. Bundan dolayı günlük hayatta tüketimi vücudun bağışıklık direncini arttırır. Prospektüsünde yazdığı kadar ya da doktor/eczacınızın belirttiği kadar tüketmeni oldukça önemlidir çünkü gereğinden fazla alınması, vücudunuzda ya da metabolizmanızda bir takım sıkıntılara yol açabilmektedir.

Pharmaton içerisindeki vitamin ve mineraller;

Ginseng G115 öncelikli olmak üzere, içeriğinde şunlar vardır;

vitamin Dkalsiyumdemirmagnezyumpotasyum, A vitaminleriE vitaminleri ve B vitaminleri (riboflavin, folik asit, tiamin, B-6 vitamini ve B-12 vitamini)

Pharmaton İştah Açar mı?

Pharmaton’un içerisinde yer alan lizin adlı amino asit, Bireyin iştahını arttırmaya yöneliktir. Kişinin kendisini çok daha iyi hissetmesi sonucunda iştahının yükselmesi gibi anormal durumlar yoktur. Lizin salgısı sürecinde tüketmiş olduğunuz besinleri doğru bir biçimde seçerseniz kilo almanız zor olacaktır fakat baştan sağma bir yemek süreci geçirirseniz ilaç ters teperek size kilo aldıracaktır.

Fazla alınan vitaminlerin yarattığı etkileri ele aldığımız yazımızın da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.