Yağ Yakıcı Mucizevi Detoks Suyu Tarifi

Vücudumuzda biriken toksin ve ödemleri atmak fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak için diyet listelerimizin hemen yanında bulunması gereken hızlı ve yapımı kolay içimi rahat içinizi ferahlatacak, yağ yakımını hızlandıracak,bağışıklık sistemini güçlendiren  mucizevi detoks suları. Detoks sularının faydaları saymakla bitmez başlıcaları

Detoks sularının faydaları

1.Yağ yakımını hızlandır

2.Vücudunuzda biriken toksinleri atar

3.Ödem ve şişkinliği azaltır

4.Bağışıklık sistemini güçlendirir

5.Vücuttaki  eksik kalan mineralleri ve vitaminleri tamamlar

Detoks  kelime anlamıyla arınma ve temizlenme anlamına gelmektedir. Tabii ki her detoks her metabolizmaya uygun olmayabilir.Diyetisyen önerisinde yapmak daha doğru ve uygun olacaktır.Bu önerimizi yaptıktan sonra gelelim mucizevi  yağ yakan ve metabolizmanı düzene sokacak Detoks suyu tarifine

Yağ yakıcı detoks suyu

Malzemeler

1-)1 adet limon

2-)2 çay kaşığı Elma sirkesi

3-)1 Bardak su

Yağ yakıcı detoks suyu hazırlanışı

Yağ yakıcı detoks için ilk önce limonumuzu tamamen sıkıyoruz. Sıktığımız limonu bir su bardağına döküyoruz. Bardağımızın içine 2 çay kaşığı elma sirkesini de ilave ediyoruz. Çay kaşığı yardımıyla karıştırıyoruz. Ardından bardağın üzerini kaynar su ile tamamlıyoruz.

Yağ yakıcı detoks suyu nasıl ve ne kadar tüketilmelidir?

Tarifini verdiğimiz detoks suyunu kaynar veya biraz ılındıktan sonra tüketilmelidir. Ne kadar sıcak içebilirseniz o kadar faydalı olacaktır. Sabah kahvaltıdan önce bir bardak ve akşam yemeğinden önce 1 bardak olarak tüketilebilir. Kahvaltı ve akşam yemeğinden 15-20 dk önce içilirse daha faydalı olacaktır. Bu şekilde günde 2 kere kendinizi rahatlamış metabolizmanız hızlanmış hissedene kadar devam edebilirsiniz.

yağ yakıcı detoks

Gerek bu yazımızdaki hususlar gerekse de sitemizde yer alan diğer bilgi içerikli yazılar, tamamen bilgi paylaşımından ibaret olup, doktorunuz / diyetisyeniniz önerisi olmadan herhangi bir işlem yapmamanızı önermekteyiz.

Sağlıklı, fit ve mutlu günler dileriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git