yeşil elmali detoks suyu

Yeşil Elmalı Detoks Suyu Tarifi (Hemen Hazır !)

yeşil elmali detoks suyu

Yeşil Elmali Detoks Suyu

Diyet24 Editör
Fit ve sağlıklı bir vücut için diyetin yanında olmazsa olmazlardan olan Detoks suları… Hem kilo verme de hem de vücudumuzdaki zararlı toksin ve ödemleri kısa zamanda vücudumuzdan atmaya yardımcı , metabolizmamızı harekete geçiren, yağ yakımını hızlandıran , metabolizmamızda  eksik olan vitamin ve minerallerinde tamamlanmasında önemli rol oynar. Çok çeşitli detoks suları ve tarifleri vardır. Sizi rahatlatacak ,metabolizmanızı harekete geçirip zinde tutacak pratik ve uygulaması kolay detoks tarifleri.
Hazırlama Süresi 15 dk
Toplam Süre 15 dk
Kategori İçecekler
Mutfak Dünya Mutfağı
Porsiyon 1 kişi
Kalori 75 kcal

Malzemeler
  

  • 2 adet orta boy yeşil elma
  • ½ adet limon
  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 avuç içi maydanoz

Talimatlar
 

  • 1 lt ılık su suyumuzun içine kabukları ile birlikte ince ve küçük dilimler halinde doğradığımız Yeşil Elma ve Limonlarımızı atıp karıştırıyoruz
  • Ardından Çubuk Tarçınımızı ve Maydanozumuzu ilave edip tekrar karıştırdıktan sonra buzdolabında veya oda sıcaklığında dinlenmeye bırakıyoruz.
  • 8 ila 10 saat dinlenen Yeşil Elmalı detoks suyumuzu gün içerisinde 1 bardağı geçmeyecek şekilde her saat başı içiyoruz

Notlar

Haftada 2-4 defa rahatlıkla uygulayabileceğiniz yeşil elmalı detoks suyunuzu yaptıktan sonra dinlendirmeyi unutmayın. Yeşil elmalı detoks suyu sayesinde, vücudunuz fazla toksinleri atacak ve  daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yağ direncini kıracak ve detoks suyunu tüketirken yaptığınız egzersizler sayesinde kilo vermeniz daha da kolaylaşacaktır.
Etiket Detoks

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recipe Rating