Yeşil Elmalı Detoks Suyu Tarifi (Hemen Hazır !)

Fit ve sağlıklı bir vücut için diyetin yanında olmazsa olmazlardan olan Detoks suları… Hem kilo verme de hem de vücudumuzdaki zararlı toksin ve ödemleri kısa zamanda vücudumuzdan atmaya yardımcı , metabolizmamızı harekete geçiren, yağ yakımını hızlandıran , metabolizmamızda  eksik olan vitamin ve minerallerinde tamamlanmasında önemli rol oynar. Çok çeşitli detoks suları ve tarifleri vardır. Sizi rahatlatacak ,metabolizmanızı harekete geçirip zinde tutacak pratik ve uygulaması kolay detoks tarifleri.

Yağ direncini kıran Yeşil Elmalı Detoks suyu tarifi

Malzemeler

1-)2 adet orta boy Yeşil Elma

2-)1/2 Limon

3-)1 adet Çubuk Tarçın

4-) 1 avuç içi Maydanoz

Hazırlanışı

1 lt ılık su suyumuzun içine kabukları ile birlikte ince ve küçük dilimler halinde doğradığımız Yeşil Elma ve Limonlarımızı atıp karıştırıyoruz. Ardından Çubuk Tarçınımızı ve Maydanozumuzu ilave edip tekrar karıştırdıktan sonra buzdolabında veya oda sıcaklığında dinlenmeye bırakıyoruz. 8 ila 10 saat dinlenen Yeşil Elmalı detoks suyumuzu gün içerisinde 1 bardağı geçmeyecek şekilde her saat başı içiyoruz. Haftada 2-4 defa uygulanabilir.

yeşil elma detoks suyu

Gerek bu yazımızdaki hususlar gerekse de sitemizde yer alan diğer bilgi içerikli yazılar, tamamen bilgi paylaşımından ibaret olup, doktorunuz / diyetisyeniniz önerisi olmadan herhangi bir işlem yapmamanızı önermekteyiz.

Sağlıklı, fit ve mutlu günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Yağ Yakıcı Mucizevi Detoks Suyu Tarifi konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git